O NÁS

V čem jsme výjimeční?

bohaté zkušenosti

 Jsem takové dřevo, že mě ani pánbůh nepomůže!“ Nebojte se, učíme již 45 let a opravdu naučíme každého.

Svozová doprava

Nechce se Vám jezdit na hory autem? Nevadí, máme smluvně zajištěnou autobusovou dopravu zdarma pro naše klienty.

privátní vleky

Jednou z našich největších výhod lyžařské školy jsou privátní vleky, které jsou pro výuku daleko lepší než rušné sjezdovky.

Úschovna vybavení

Přece si na naše kurzy nebudete vozit každý den lyže nebo snowboard. Po celou dobu výuky je můžete mít bezpečně uschované u nás.

privátní vleky

dlouhé čekání a velký provoz?
u nás tohle nečekejte.

Největším přínosem lyžařské školy jsou její privátní vleky a vhodné sjezdovky. Začátečníky a mírně pokročilé tedy neučíme na veřejných sjezdovkách s rušným provozem, ale na vlastním svahu. Sjezdovky jsou mírné, s bezpečným dojezdem. Vleky mají nižší rychlost pro snadné nastupování

pro začátečníky i pokročilé.

Vlek pro začátečníky, klasický talířový, se nachází v těsné blízkosti chaty lyžařské školy. Vlek pro mírně pokročilé, talířové tyče, je provozován na delším a rychlejším kopci.

Svozová doprava

Čas Zastávka
7:40
Jirkov - Horník
7:45
Jirkov - Nové Ervěnice
7:50
Chomutov - Písečná
7:53
Chomutov - Březenecká, lesopark
7:56
Chomutov - Březenecká, lávka
8:00
Chomutov - Divadlo
8:20
Kadaň - Sídliště B
8:25
Kadaň - Věžák
8:35
Klášterec nad Ohří - Petlerská I
8:45
Perštejn (jen po dohodě)
15:00
Odjezd z Klínovce

z celého okresu zadarmo!

Lyžařská škola Klínovec má zajištěnou dopravu autobusy a to z měst okresu Chomutov až na Klínovec. Autobus vyjíždí z Jirkova přes Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří a Perštejn. Navíc pro všechny naše klienty, kteří si zaplatili kurz, je svozová doprava zdarma.

Pro rodiče o starost méně.

Svozové dopravy hojně využívají rodiče dětí na kurzu. Ráno přivedou děti na předem domluvené místo a odpoledne si je na té samé zastávce vyzvednou. Celý den se o děti postará lyžařská škola.

Perfektní zázemí
a komfort

Naše sídlo? Chata školy.

V chatě začínají a končí kurzy. Ve dnech, kdy se učí, zde najdete vedoucího kurzu. Když přijdete kolem deváté hodiny ranní (přibližný čas příjezdu plných autobusů), je v chatě velký zmatek. Všichni se připravují a to pouze v jedné místnosti. Však určitě v kupě lidí bude také vedoucí kurzu, pokud byste si nevěděli s něčím rady. Chata slouží jako azyl při nepřízni počasí pro všechno naše klienty a jejich rodiče

POZOR. V ZIMĚ JE NA HORÁCH ZIMA.

Samozřejmě je škola připravená na větrné a velmi mrazivé počasí. Po příjezdu na hory se všichni mohou převléknout v teple na chatě. U každého vleku je malá chatička s vytopeným prostorem, která se dá využít jako odpočinkový prostor pro načerpání sil. Na chatě se podává všem klientům zdarma teplý čaj v poledne i na konci výukového dne.