O NÁS

Jsme parta kamarádů, kteří milují zasněžené hory a zimní sporty. Ve svém volném čase se věnujeme provozu naší školy pro veřejnost. V zimní sezóně učíme na Klínovci lyžovat a snowboardovat děti i dospělé a zajišťujeme provoz našich vleků. V letní sezóně provádíme údržbu naší horské chaty, vleků a zimní techniky.

V čem jsme výjimeční?

bohaté zkušenosti

 Jsem takové dřevo, že mě ani pánbůh nepomůže!“ Nebojte se, máme roky zkušeností a opravdu naučíme každého.

Svozová doprava

Nechce se Vám jezdit na hory autem? Máme smluvně zajištěnou autobusovou dopravu která je zahrnuta v ceně kurzu pro naše klienty.

privátní vleky

Jednou z našich největších výhod lyžařské školy jsou privátní vleky a prostory, které jsou pro výuku lepší než rušný skiareál.

Úschovna vybavení

Přece si na naše kurzy nebudete vozit každý den lyže nebo snowboard. Po celou dobu výuky je můžete mít bezpečně uschované u nás.

Vlastní vleky

dlouhé čekání a velký provoz?
u nás tohle nečekejte.

Největším přínosem naší školy jsou 2 privátní vleky a vhodné sjezdovky, které jsou pro výuku lepší než rušný skiareál. Začátečníky a mírně pokročilé tedy neučíme na veřejných sjezdovkách s rušným provozem, ale na vlastním svahu. Sjezdovky jsou mírné, s bezpečným dojezdem. Vleky mají nižší rychlost pro snadné nastupování.

pro začátečníky i pokročilé.

1. Vlek pro mírně pokročilé

Nachází se 200 m od hotelu Nástup vedle nástupní stanice sedačkové lanovky.
Pomalejší vlek je vhodný i pro výuku nasedání a jízdu na vleku.

2. Areál pro středně pokročilé

Využívá svahu pod nástupní stanicí lanovky Suzuki.
Ideální terén pro zdokonalování lyžařů a zejména snowboardistů.

Svozová doprava

Doprava v rámci kurzu

Naše škola zajišťuje u probíhajících kurzů dopravu autobusy a to z měst okresu Chomutov až na Klínovec. Autobus vyjíždí z Jirkova přes Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří. Pro všechny naše klienty, kteří si zaplatili kurz, je svozová doprava v ceně.

Pro rodiče o starost méně.

Svozovou dopravu hojně využívají rodiče dětí, které k nám dají do kurzu. Ráno přivedou děti na předem domluvené místo a odpoledne si je na té samé zastávce vyzvednou. Celý den se o děti postarají instruktoři a personál lyžařské školy.

Perfektní zázemí
a komfort

Naše sídlo? Chata školy.

V chatě začínají a končí kurzy. Ve dnech probíhajících kurzů zajišťuje jejich chod přítomný vedoucí kurzu, který vám bude nápomocem, pokud byste si nevěděli s něčím rady, či potřebovali nějaké informace. Když přijdete kolem deváté hodiny ranní (přibližný čas příjezdu autobusů) probíhá v chatě příprava na zahájení výuky a přesun do výukových prostor.

POZOR. V ZIMĚ JE NA HORÁCH ZIMA.

Samozřejmě je škola připravená na větrné a velmi mrazivé počasí. Po příjezdu na hory se všichni mohou převléknout v teple na chatě. U každého vleku je malá chatička s vytopeným prostorem, která se dá využít jako odpočinkový prostor pro načerpání sil. Na chatě se podává všem klientům zdarma teplý čaj.